Bieg Tropem Wilczym edycja 2018

Home / Dobromiejski Sport / Bieg Tropem Wilczym edycja 2018

KS Jelonki podczas biegu Tropem Wilczym w Dobrym Mieście 27.02.2017.

Serdeczne gratulacje, w kolejności:

  1. Na początek …. dla naszych Wolontariuszy-Kibiców z pomponami i bez. To wspaniałe, że mimo tej pogody, mimo tego, że sami nie startowaliście, przyszliście aby nam pomóc! To piękne, serdeczne dziękuję, nie zapomnimy Wam tego. Trener jest wzruszony :P
  2. Gratulację dla wszystkich zawodników, którzy z własnej woli, odważyli się pobiec w tym trudnym, długim biegu. Mimo pogody, mimo stresu byliście i walczyliście. Gratuluję Wam wszystkim bez względu na zajęte miejsce. Pamiętajcie, że nasz sport ma wiele odcieni, wiele dyscyplin, różne dystanse, więc ten nasz bieg był dla nas tylko kolejnym wyzwaniem.
  3. Gratuluję Waszym rodzicom, że mimo pogody i zapewne obaw, o Wasze zdrowie, zgodzili się na Wasz udział w zawodach. Przekażcie im nasze podziękowanie!
  4. Wreszcie gratuluję tym, którzy zdobyli także drugi medal w swoich kategoriach. Myślę, że to najlepszy dowód na to, że nasze treningi przynoszą zaplanowane efekty, Wasza praca włożona podczas trudnych treningów, nie tylko we wtorek i czwartek, także tych w poniedziałki, środy, piątki przynoszą efekty.

… to dopiero początek naszych przygód z aktywnością! Do zobaczenie na kolejnych treningach.

Tropem Wilczym 27_02 KS Jelonki Dobre Miasto_z

zobacz

RELACJĘ WIDEO dzięki firmie Tonetic Dobre Miasto

WYNIKI (LINK)
Related Posts
page (1)