Ula Jankowska debiutuje na poważnej imprezie, a tam Konrad Bukowiecki, Marcelina Witek, Aleksandra Gaworska, Sofia Ennaoui !

Home / Dobromiejski Sport / Ula Jankowska debiutuje na poważnej imprezie, a tam Konrad Bukowiecki, Marcelina Witek, Aleksandra Gaworska, Sofia Ennaoui !

Młodziczka, Urszula Jankowska (U16, 2002r.), jako pierwsza reprezentantka Dobrego Miasta, reprezentantka KS Jelonki wystartowała w poważnym mitingu lekkoatletycznym naszpikowanym gwiazdami LA. Warto wspomnieć, że miting rozegrano na pięknym, świeżo wybudowanym stadionie lekkoatletycznym w Ostródzie!

Nowy obiekt ściągnął wiele gwiazd! Pchnięcie kulą wygrał Halowy Mistrz Europy Konrad Bukowiecki, w tyczce były Mistrz Świata Paweł Wojciechowski a w sprincie na 100 metrów Karol Zalewski. Najlepszą oszczepniczką okazała się Marcelina Witek – javelin throw. Na 400 metrów wygrała brązowa medalistka tegorocznych Mistrzostw Świata w sztafecie 4×400 Aleksandra Gaworska, zaś w biegu na 800 metrów Sofia Ennaoui.

Ula pobiegła na 100m oraz po kilkudziesięciu minutach w biegu na 800m właśnie z Sofia Ennaoui!

Ulcia zaprezentowała się świetnie! A przecież tego samego dnia startowała już na 300m w mitingu „Małej Lekkoatletycznej Perle Warmii”.

Powrót po urazie, różnica wieku, wytrenowania i doświadczenia nie pozwoliły nam jeszcze nawiązać walki z najlepszymi. Jednak sam fakt, że dobromieszczanka zdobyła doświadczenie w tak dużej imprezie z pewnością zaprocentuje na przyszłość!

Sport to przygoda i sięganie gwiazd, dlatego warto wspomnieć, że Ula zdobyła również mnóstwo autografów dla koleżanek i kolegów z klubu … no i ekskluzywne fotki z lekkoatletycznymi idolami :) if you know what i mean

Ula Jankowska, dla nas jesteś wielka!

Related Posts
21942258_210504236154154_237755041_npage (1)